IZPITNI ROKI ZA ŠOLSKO LETO 2017/2018

ADMINISTRATOR/EKONOMSKI TEHNIK/EKONOMSKI TEHNIK PTI

PISNI IZPITI

Predmet

NOV

DEC

JAN

FEB

MAR

APR

MAJ

JUN

SLO,

ANJ,

NEJ, ITJ, ŠPJ

Torek,

7. 11.,

ob 16.00

Torek,

5. 12.,

ob 16.00

Torek,

9. 1.,

ob 16.00

Torek,

6. 2.,

ob 16.00

Torek,

6. 3.,

ob 16.00

Torek,

3. 4.,

ob 16.00

Sreda,

9. 5.,

ob 16.00

Torek,

5. 6.,

ob 16.00

MATEMATIKA

POSL. MAT.

 

Četrtek,

9. 11.,

ob 16.00

Sreda,

6. 12.,

ob 16.00

Sreda,

10. 1.,

ob 16.00

Sreda,

7. 2.,

ob 16.00

Sreda,

7. 3.,

ob 16.00

Četrtek,

5. 4.,

ob 16.00

Četrtek,

10. 5.,

ob 16.00

Sreda,

6. 6.,

ob 16.00

USTNI IZPITI

Predmet, letnik

Profesor

NOV

DEC

JAN

FEB

MAR

APR

MAJ

JUN

 

SLOVENŠČINA (SLO)

Za 1., 2. letnik ET

Za 1., 2., 3. l. AD

Maja Ipavec

Torek,

14. 11.

ob 15.00

Torek,

12. 12.

ob 15.00

Torek,

16. 1.

ob 15.00

Torek,

13. 2.

ob 15.00

Torek,

13. 3.

ob

15.00

Torek,

10. 4.

ob 15.00

Torek,

15. 5.

ob 15.00

Torek,

12. 6.

ob 15.00

 

SLOVENŠČINA (SLO)

Za 3., 4. letnik ET

Za 1., 2. l. ET PTI

Marica

Maver

Četrtek,

9. 11.,

ob

15.30

Četrtek,

7. 12.,

ob

15.30

Četrtek,

11. 1.,

ob

15.30

Četrtek,

15. 2.,

ob

15.30

Četrtek,

15. 3.,

ob

15.30

Četrtek,

5. 4.,

ob

15.30

Četrtek,

10. 5.,

ob

15.30

Četrtek,

7. 6.,

ob

15.30

 

MATEMATIKA (MAT)

Za 3. letnik ET, AD, Za 1. l. ET PTI

 

Branko Lorger

Sreda,

15. 11.,

ob 15.30

Sreda,

13. 12.,

ob 15.30

Sreda,

10. 1.,

ob 15.30

Sreda,

14. 2.,

ob 15.30

Sreda,

7. 3.,

ob

15.30

Sreda,

11. 4.,

ob 15.30

Sreda,

16. 5.,

ob 15.30

Sreda,

13. 6.,

ob 15.30

 

MATEMATIKA (MAT), POSL. MAT.

Za 4. letnik ET in

Za  2. l. ET PTI

 

Marko

Rozman

Poned.,

13. 11.,

ob 15.30

Poned.,

11. 12.,

ob 15.30

Torek,

16. 1.,

ob 15.30

Poned.,

12. 2.,

ob 15.30

Poned.,

12. 3.,

ob

15.30

Poned.,

9. 4.,

ob 15.30

Poned.,

14. 5.,

ob 15.30

Poned.,

11. 6.,

ob 15.30

 

ANGLEŠKI JEZIK (ANJ)

Za vse programe in letnike

Alenka Slana

Sreda,

22. 11.,

ob 15.30

Sreda,

13. 12.,

ob 15.30

Sreda,

24. 1.,

ob 15.30

Sreda,

28. 2.,

ob 15.30

Sreda,

28. 3.,

ob

15.30

Sreda,

25. 4.,

ob 15.30

Sreda,

23. 5.,

ob 15.30

Sreda,

6. 6.,

ob 15.30

 

NEMŠKI JEZIK (NEJ)

Za ET IN ET PTI in vse letnike

 

Majda Šulc

 

Četrtek,

9. 11.,

ob

15.30

Sreda,

6. 12.,

ob

15.30

Četrtek,

11. 1.,

ob

15.30

Sreda,

7. 2.,

ob

15.30

Sreda,

7.3.,

ob

15.30

Četrtek,

5. 4.,

ob

15.30

Četrtek,

10. 5.,

ob

15.30

Četrtek,

7. 6.,

ob

15.30

 

ŠPANSKI JEZIK (ŠPJ)

ITALIJANSKI JEZIK (ITJ) od januarja 2017

Za ET IN ET PTI

Stina

Scozzai

Torek,

14. 11.

ob 15.00

Torek,

12. 12.

ob 15.00

Torek,

16. 1.

ob 15.00

Torek,

13. 2.

ob 15.00

Torek,

13. 3.

ob

15.00

Torek,

10. 4.

ob 15.00

Torek,

15. 5.

ob 15.00

Torek,

12. 6.

ob 15.00

 

UMETNOST (UME)

Za 1. Letnik AD, ET, in 2. l. ET PTI

 

Tina Grobovšek

Četrtek,

9. 11.,

ob

15.30

Torek,

5. 12.,

ob

15.30

Četrtek,

4. 1.,

ob

15.30

Torek,

6. 2.,

ob

15.30

Torek,

6. 3.,

ob

15.30

Torek,

3. 4.,

ob

15.30

Četrtek,

3. 5.,

ob

15.30

Četrtek,

5. 6.,

ob

15.30

 

Predmet, letnik

Profesor

NOV

DEC

JAN

FEB

MAR

APR

MAJ

JUN

 

GEOGRAFIJA (GEO)

Za 1. l. ET, ZGODOVINA (ZGO) Za 2. l. ET,

DRUŽBOSLOVJE (DRU)

Za 1., 2. l.  AD

Dušan Vodeb

Torek,

7. 11.

ob

15.30

Torek,

5. 12.

ob

15.30

Torek,

9. 1.

ob

15.30

Torek,

6. 2.

ob

15.30

Torek,

6. 3.

ob

15.30

Torek,

3. 4.

ob

15.30

Torek,

7. 5.

ob

15.30

Torek,

5. 6.

ob

15.30

 

SOCIOLOGIJA (SOC)

Za 3. l. ET

 

 

 

 

Ivanka Rezo

Torek,

7. 11.

ob

15.00

Torek,

5. 12.

ob

15.00

Torek,

9. 1.

ob

15.00

Torek,

6. 2.

ob

15.00

Torek,

6. 3.

ob

15.00

Torek,

3. 4.

ob

15.00

Torek,

15. 5.

ob

15.00

Torek,

5. 6.

ob

15.00

 

PSIHOLOGIJA (PSI)

ZA 4. l. ET in 2. l. ET PTI

 

 

Vida Hudnik

Torek,

14. 11.

ob 15.30

Torek,

12. 12.

ob 15.30

Torek,

9. 1.

ob 15.30

Torek,

13. 2.

ob 15.30

Torek,

13 .3.

ob

15.30

Torek,

10. 4.

ob 15.30

Torek,

8. 5.

ob 15.30

Torek,

5. 6.

ob 15.30

 

KEMIJA (KEM)

Za 1. l. ET in 1. l. ET PTI

 

 

 

Branko Lorger

Sreda,

15. 11.,

ob 15.30

Sreda,

13. 12.,

ob 15.30

Sreda,

10. 1.,

ob 15.30

Sreda,

14. 2.,

ob 15.30

Sreda,

7. 3.,

ob

15.30

Sreda,

11. 4.,

ob 15.30

Sreda,

16. 5.,

ob 15.30

Sreda,

13. 6.,

ob 15.30

 

BIOLOGIJA (BIO)

Za 2. l. ET in 2. l. ET PTI,

NARAVOSLOVJE (NAR),

Za 1. In 2. l. AD ,

ZDRAVSTVENA VZGOJA (ZDV)

Za 1. l. AD

Tomaž Prošek

Četrtek,

16. 11.,

ob

15.30

Sreda,

6. 12.,

ob

15.30

Četrtek,

18. 1.,

ob

15.30

Četrtek,

15. 2.,

ob

15.30

Četrtek,

15. 3.,

ob

15.30

Četrtek,

12. 4.,

ob

15.30

Četrtek,

17. 5.,

ob

15.30

Četrtek,

7. 6.,

ob

15.30

 

STROJEPISJE,

STROJEPISJE IN OBDELAVA BESEDIL (SOB)

Za 1., 2. l. ET in AD

PISARNIŠKO POSLOVANJE (PIPO),

PISARNIŠKO TEHNIČNO DELO (PTD)

Za 2. l. AD,

ADMINISTRATIVNO POSLOVANJE (ADMP)

Za 3. l. ET in 2. l. ET PTI

Vesna Humar

Sreda,

15. 11.,

ob 15.30

Poned.,

11. 12.,

ob 15.30

Torek,

16. 1.,

ob 15.30

Torek,

13. 2.,

ob 15.30

Torek,

13. 3.,

ob

15.30

Torek,

10. 4.,

ob 15.30

Torek,

15. 5.,

ob 15.30

Torek,

12. 6.,

ob 15.30

 

Predmet, letnik

Profesor

NOV

DEC

JAN

FEB

MAR

APR

MAJ

JUN

 

EKONOMIKA (EKO)

Za 2. l. ET in ET PTI,

PODJETNIŠTVO, MENEDŽMENT (MEN)

Za 3. l. ET in 1. l. ET PTI,

TRŽENJE (TRŽ)

Za 3. l. ET

Iztok Žgalin

Torek,

21. 11.

ob 15.30

Torek,

19. 12.

ob 15.30

Četrtek,

25. 1.,

ob

15.30

Torek,

27. 2.

ob 15.30

Torek,

20. 3.

ob

15.30

Torek,

17. 4.

ob 15.30

Torek,

15. 5.

ob 15.30

Torek,

12. 6.

ob 15.30

 

RAČUNOVODSTVO (RČN)

POSLOVNO BONTON (PBO)

Za 2. l. ET,

KNJIGOVODSTVO (KNG)

Za 2. l. AD

Zlata Zalar

 

 

Četrtek,

9. 11.,

ob

15.30

Sreda,

6. 12.,

ob

15.30

Četrtek,

11. 1.,

ob

15.30

Četrtek,

15. 2.,

ob

15.30

Četrtek,

15. 3.,

ob

15.30

Četrtek,

5. 4.,

ob

15.30

Četrtek,

10. 5.,

ob

15.30

Četrtek,

7. 6.,

ob

15.30

 

PROJEKTNO DELO (PDT)

Za 1. l. ET in ET PTI,

FINANČNI TRGI IN USTANOVE (FIT), PLAČILNI PROMET (PLP),

PRODAJA FINANČNIH STORITEV (PFS)

Za 3. l. ET in 1. l. ET PTI

Katja Blatnik

Torek,

14. 11.

ob 15.00

Torek,

5. 12.

ob 15.00

Torek,

9. 1.

ob 15.00

Torek,

6. 2.

ob 15.00

Torek,

6. 3.

ob

15.00

Torek,

10. 4.

ob 15.00

Torek,

15. 5.

ob 15.00

Torek,

12. 6.

ob 15.00

POSLOVNO RAČUNSTVO IN STATISTIKA (PRS)

ZA 2. l. ET in ET PTI

Janez Gluhodedov

Velja za pisni in ustni izpit

Sreda,

22. 11.,

ob 15.30

Sreda,

20. 12.,

ob 15.30

Sreda,

17. 1.,

ob 15.30

Sreda,

14. 2.,

ob 15.30

Sreda,

21. 3.,

ob

15.30

Sreda,

18. 4.,

ob 15.30

Sreda,

16. 5.,

ob 15.30

Sreda,

13. 6.,

ob 15.30

INFORMATIKA (INF)

Za 1. l. ET in AD

 

Samo Juvan

Poned.,

13. 11.,

ob 15.30

Četrtek,

14. 12.,

ob 15.30

Sreda,

10. 1.,

ob 15.30

Sreda,

14. 2.,

ob 15.30

Poned.,

19. 3.,

ob

15.30

Poned.,

9. 4.,

ob 15.30

Poned.,

14. 5.,

ob 15.30

Poned.,

11. 6.,

ob 15.30

INFORMACIJSKO KOMUNIKACIJSKA TEHNOLOGIJA (IKT)

Za 1. l. ET PTI,

POSLOVNO KOMUNICIRANJE (PKO)

Za 3. l. AD

POSLOVNA INFORMATIKA (PIN)

Za 4. l. ET in 2. l. ET PTI

Saška Grušovnik

Poned.,

13. 11.,

ob 15.30

Poned.,

11. 12.,

ob 15.30

Poned.,

8. 1.,

ob 15.30

Poned.,

12. 2.,

ob 15.30

Poned.,

12. 3.,

ob

15.30

Poned.,

9. 4.,

ob 15.30

Poned.,

14. 5.,

ob 15.30

Poned.,

11. 6.,

ob 15.30

Predmet, letnik

Profesor

NOV

DEC

JAN

FEB

MAR

APR

MAJ

JUN

RAZVOJ IN DELOVANJE GOSP.. (RDGO)

Za 4. l. ET in 2. l. ET PTI,

GOSPODARSKE DEJAVNOSTI (GDE)

Za 3. l. AD in 4. l. ET

 

Rihard Režek

 

RDGO ima isti dan najprej pisni, nato še ustni izpit

Četrtek,

23. 11.,

ob

15.30

Četrtek,

14. 12.,

ob

15.30

Četrtek,

18. 1.,

ob

15.30

Četrtek,

15. 2.,

ob

15.30

Četrtek,

15. 3.,

ob

15.30

Četrtek,

19. 4.,

ob

15.30

Četrtek,

17. 5.,

ob

15.30

Četrtek,

7. 6.,

ob

15.30

DOMOVINSKA VZGOJA. MEDIACIJA

Za 1. l. AD in 2. l. ET

PRIPRAVA DOKUMENTOV »ZUP«

Za 2. l. AD

UPRAVNO POSLOVANJE (UPP)

Za 3. l. ET in 2. l. ET PTI

TEMELJI PRAVNE KULTURE (TPK),

PRAVNOORG. VIDIKI POSL. (PVP), JAVNA UPRAVA (JUP),

SODSTVO (SOD)

Za 3. l. AD in 4. l. ET

 

Darja Vidovič

Torek,

7. 11.

ob

15.30

Torek,

5. 12.

ob

15.30

Torek,

9. 1.

ob

15.30

Torek,

6. 2.

ob

15.30

Torek,

6. 3.

ob

15.30

Torek,

3. 4.

ob

15.30

Torek,

7. 5.

ob

15.30

Torek,

5. 6.

ob

15.30

ZAVAROVALNO PRAVO (ZAVP),

OSNOVE ZAVAROVALNIŠTVA (OSNZ)

Za 4. l. ET in 2. l. ET PTI

Božidar Rot

Četrtek,

16. 11.,

ob 15.30

Četrtek,

14. 12.,

ob 15.30

Četrtek,

18. 1.,

ob 15.30

Četrtek,

15. 2.,

ob 15.30

Četrtek,

15. 3.,

ob

15.30

Četrtek,

12. 4.,

ob 15.30

Četrtek,

17. 5.,

ob 15.30

Četrtek,

7. 6.,

ob 15.30

RETORIKA (RET)

Za 1. l. ET in 1., 2., 3. l. AD

 

Majda Šulc

Četrtek,

9. 11.,

ob

15.30

Sreda,

6. 12.,

ob

15.30

Četrtek,

11. 1.,

ob

15.30

Sreda,

7. 2.,

ob

15.30

Sreda,

7.3.,,

ob

15.30

Četrtek,

5. 4.,

ob

15.30

Četrtek,

10. 5.,

ob

15.30

Četrtek,

7. 6.,

ob

15.30