SUAŠ na facebooku SUAŠ na youtube

Nastavite za domačo stran

 
 

POPRAVNI IZPITI

 
 

POPRAVNI IZPITI
V AVGUSTOVSKEM ROKU OD 16. 8. 2018 DO 22. 8. 2018

IZPITI SE PRIČNEJO 8.00.

ČETRTEK (16. 8. 2018), PETEK (17. 8. 2018), PONEDELJEK (20. 8. 2018), TOREK (21. 8. 2018), SREDA (22. 8. 2018)

DIJAKI ZAKLJUČNIH LETNIKOV, KI SO SE PRIJAVILI K JESENSKEMU ROKU POKLICNE MATURE, MORAJO OPRAVITI VSE POPRAVNE IZPITE V ČETRTEK (16. 8. 2018) IN PETEK (17. 8. 2018).



DATUMI OPRAVLJANJA POPRAVNIH IZPITOV PO KANDIDATIH:
(šifra oziroma številka kandidata je zaporedna številka dijaka v redovalnici)

1. AA

Zaporedna št.
dijaka
 

28

SLO (ŠEŠKO)

16.8.

ANJ (FILIPIČ)

17.8.

SOB,SOI (KREGAR)

20.8.

ŠVZ

21.8.

1. EA

Zaporedna št.
dijaka
 

2

SLO (HORVAT)

16.8.

 

 

6

ANJ (FILIPIČ)

16.8.

 

 

35

SOB (NOSE)

16.8.

 

 

21

SLO (HORVAT)

16.8.

ŠVZ (PODOBNIK)

17.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

20.8.

1. EB

Zaporedna št.
dijaka
 

24

NEJ (REZO)

16.8.

SOB (KREGAR)

17.8.

 

25

NEJ (REZO)

16.8.

MAT (ČAS)

17.8.

SOB (KREGAR)

20.8.

20

SOB (KREGAR)

16.8.

ANJ (SLANA)

17.8.

 

21

NEJ (REZO)

16.8.

MAT (ČAS)

17.8.

ANJ (SLANA)

20.8.

1. EC

Zaporedna št.
dijaka
 

4

SLO (ŠEŠKO)

16.8.

 

 

26

SLO (ŠEŠKO)

16.8.

M1 (ŽGALIN)

17.8.

 

2. AA

Zaporedna št.
dijaka
 

1

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8

 

 

3

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

 

 

14

SLO (ŠEŠKO)

16.8.

ANJ (SLANA)

17.8.

M6 (MIHELČIČ)

20.8.

32

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

 

 

17

SLO (ŠEŠKO)

16.8.

ANJ (SLANA)

17.8.

M6 (MIHELČIČ)

20.8.

21

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

 

 

22

ŠVZ (PODOBNIK)

16.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

17.8.

M6 (PREVODNIK)

20.8.

27

ANJ (SLANA)

16.8.

 

 

28

ŠVZ (PODOBNIK)

16.8.

ANJ (SLANA)

17.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

20.8.

30

ANJ (OMAN)

16.8.

 

 

31

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

 

 

2. EA

Zaporedna št.
dijaka
 

3

SOB (NOSE)

16.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

17.8.

 

4

SOB (NOSE)

16.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

17.8.

 

13

MAT (BAJRAMOVIČ)

17.8.

 

 

21

ANJ (SLANA)

16.8.

 

 

23

SOB (KREGAR)

16.8.

 

 

25

MAT (BAJRAMOVIČ)

17.8.

 

 

27

SOB (KREGAR)

16.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

17.8.

 

24

SOB (KREGAR)

16.8.

 

 

 

19

SLO (HORVAT)

16.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

17.8.

ANJ (SLANA)

20.8.

2. EB

Zaporedna št.
dijaka
 

29

MAT (ČAS)

16.8.

 

 

2. EC

Zaporedna št.
dijaka
 

3

ŠVZ (BREGANT)

16.8

ANJ (FILIPIČ)

17.8.

 

 

4

MAT (LORGER)

16.8.

 

 

 

5

SLO (ŠEŠKO)

16.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

17.8.

ŠVZ (BREGANT)

20.8.

 

9

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

ANJ (FILIPIČ)

17.8.

ŠVZ (BREGANT)

20.8.

ŠPJ (SCOZZAI)

21.8.

10

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

 

 

 

13

NEJ (MAVER)

16.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

17.8.

 

 

14

SLO (ŠEŠKO)

16.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

17.8.

 

 

16

ANJ (FILIPIČ)

16.8.

BIO (PROŠEK)

17.8.

 

 

18

SLO (ŠEŠKO)

16.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

17.8.

ŠVZ (KOVAČIČ)

20.8.

 

21

ANJ (FILIPIČ)

16.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

17.8.

ŠVZ (BREGANT)

20.8.

ŠPJ (SCOZZAI)

21.8.

28

ANJ (FILIPIČ)

16.8.

SOB (KREGAR)

17.8.

 

 

30

SLO (ŠEŠKO)

16.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

17.8.

ANJ (FILIPIČ)

20.8.

M3 (GLUHODEDOV)

21.8.

25

SLO (ŠEŠKO)

16.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

17.8.

ANJ (FILIPIČ)

20.8.

ZGO,BIO

21.8.

3. AA

Zaporedna št.
dijaka

3. EA

Zaporedna št.
dijaka
 

3

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

 

 

 

 

9

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

 

 

 

 

15

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

 

 

 

 

24

SLO (HORVAT)

16.8.

ITJ (SCOZZAI)

17.8.

SOC (REZO), M2

20.8.

MAT (BAJRAMOVIČ)

21.8.

ANJ (FILIPIČ)

22.8.

27

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

SLO (HORVAT)

17.8.

SOC (REZO)

20.8.

ANJ (FILIPIČ)

21.8.

ITJ (SCOZZAI)

22.8.

3. EB

Zaporedna št.
dijaka
 

11

MAT (ČAS)

16.8.

M8 (MIHELČIČ)

17.8.

 

17

MAT (ČAS)

16.8.

M8 (MIHELČIČ)

17.8.

 

25

SLO (HORVAT)

16.8.

MAT (ČAS)

17.8.

M5 (MIKLIČ)

20.8.

12

SLO (HORVAT)

16.8.

MAT (ČAS)

17.8.

ANJ (SLANA)

20.8.

3. EC

Zaporedna št.
dijaka
 

1

MAT (BAJRAMOVIČ)

16.8.

ANJ (FILIPIČ)

17.8.

 

4. EA

Zaporedna št.
dijaka
 

8

 

16.8.

 

17.8

 

 

 

9

 

16.8.

 

17.8.

 

 

 

13

SLO (HORVAT)

16.8.

MAT (ČAS)

17.8.

ANJ (SLANA)

20.8.

 

 

15

SLO (HORVAT)

16.8.

MAT (ČAS)

17.8.

ANJ (SLANA)

20.8.

PSI, M4

21.8.

M9,PMI

22.8.

25

SLO (HORVAT)

16.8.

MAT (ČAS)

17.8.

ANJ (SLANA)

20.8.

PSI, ŠVZ

21.8.

M4,M9

22.8.

23

SLO (HORVAT)

16.8.

MAT (ČAS)

17.8.

ANJ (SLANA)

20.8.

ŠVZ, JUS

21.8.

M9

22.8.

4. EB

Zaporedna št.
dijaka
 

5

 

16.8.

 

17.8.

 

 

.

 

11

SLO (RECEK)

16.8.

ANJ (SLANA)

17.8.

ŠVZ (PODOBNIK)

20.8.

 

 

26

PSI (HUDNIK)

16.8.

MAT (ČAS)

17.8.

SLO (RECEK)

20.8.

 

 

28

 

16.8.

 

17.8.

 

 

 

31

 

16.8.

 

17.8.

 

 

 

4. EC

Zaporedna št.
dijaka
 

1. PA

Zaporedna št.
dijaka
 

4

SLO (ŠEŠKO)

16.8.

 

 

 

 

11

SLO (ŠEŠKO)

16.8.

 

 

 

 

6

SLO (ŠEŠKO)

16.8.

MAT (GRUŠOVNIK)

17.8.

ANJ (OMAN)

20.8.

NEJ (REZO)

21.8.

ŠVZ, M3

22.8.

27

SLO (ŠEŠKO)

16.8.

MAT (GRUŠOVNIK)

17.8.

ANJ (OMAN)

20.8.

NEJ (REZO)

21.8.

ŠVZ, M3

22.8.

2. PA

Zaporedna št.
dijaka
 

12

PSI (HUMAR)

16.8.

SLO (ŠEŠKO)

17.8.

BIO (PODOBNIK)

20.8.

PIN (JUVAN)

21.8.

13

PSI (HUMAR)

16.8.

ADMP (MIHELČIČ)

17.8.

PIN (JUVAN)

20.8.

 

14

PSI (HUMAR)

16.8.

ADMP (MIHELČIČ)

17.8.

BIO (PODOBNIK)

20.8.

M2 (MIKLIČ)

21.8.

19

SLO (ŠEŠKO)

17.8.

 

 

 

22

PSI (HUMAR)

16.8.

ADMP (MIHELČIČ)

17.8.

BIO (PODOBNIK)

20.8.

M2 (MIKLIČ)

21.8.




 
     

© Srednja upravno administrativna šola Ljubljana | 2010 | Vse pravice pridržane